info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Hand Cream

Çmimi:1,420.00 L 1,207.00 L -15%

Krem rigjenerues
për duart
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për të mbrojtur dhe ushqyer lëkurën e duarve.
Në sajë të niacinamidit rivendos ekuilibrin e shtresës së jashtme të lëkurës.
Absorbohet lehtësisht. Nuk e yndyros lëkurën dhe nuk ngjit.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene, pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet në duar disa herë në ditë.

Përbërësit

Aqua/water, glycerin/butylene glycol/cetearyl alcohol/niacynamide, glyceryl stearate, butyrospermum parkii butter / shea butter, dimethicone, PEG/PPG-18/18 dimethicone, glyceryl stearate se, sodium polyacrylate, caprylyl glycol, phenoxyethanol