info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Eyebuki Eyeshadow Brush

Çmimi:3,080.00 L 2,464.00 L -20%

Furçë për aplikimin e toneve të syve

Stock: Ka stok

SKU: KO171
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Furçë nëpërmjet së cilës mund të aplikoni lehtësisht tonet e syve.
Forma e veçantë dhe fibrat sintetike të një cilësie të lartë mundësojnë vendosjen korrekte të toneve, duke iu përshtatur formës së syrit.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e lehtë i japin furçës një pamje elegante dhe profesionale.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Për të përftuar ngjyra të lehta, filloni nga pjesa e brendshme e syrit dhe kufiri mes qepallës dhe qerpikëve.
Për të përftuar ngjyra të errëta fillohet nga pjesa e jashtme e syrit.
Rekomandohet që pastrimi i furçës të bëhet me detergjentin larës Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping