info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Furçë biberonash

Çmimi:750.00 L

Furçë biberonash që rrotullohet 360 gradë

Stock: Ka stok

SKU: NUK129
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Është e rëndësishme që të tregohemi të kujdesshëm jo vetëm me përgatitjen e ushqimeve dhe pureve të fëmjive tanë, por edhe me pastrimin e enëve dhe pajisjeve që duhen për përgatitjen dhe konsumimin e qumështit apo ushqimeve.
Furça NUK është e përbërë nga fije najloni të cilat nuk dëmtojnë shishen apo enën që po lahet. Përdoret dhe për larjen dhe pastrimin e kokave të biberonit.
Është tepër fleksibël dhe mund të rrotullohet 360 gradë, çka mundëson lehtësi në proçesin e larjes.
Thahet shpejt.
E disponueshme në dy ngjyra.