info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Concealer Brush

Çmimi:3,080.00 L 2,310.00 L -25%

Furçë për përhapjen e korrektorit

Stock: Ka stok

SKU: KO173
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Furçë e projektuar për të aplikuar korrektorin në çdo pjesë të fytyrës.
Vendosja rrumbullake e fijeve mundëson përhapjen e njëtrajtshme të korrektorit dhe krijimin e hijeve pa të meta.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e bëjnë këtë furçë të duket elegante dhe profesionale.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e vogël korrektori në zonat e dëshiruara.
Përhapet në mënyrë të njëtrajtshme nëpërmjet furçës me lëvijzje nga brenda jashtë.
Për puçrra ose depigmentime të lëkurës vendoset korrektori vetëm në zonën që duhet mbuluar.
Rekomandohet që pastrimi i furçës të bëhet me detergjentin larës Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping