info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Furçë biberoni me sfungjer

Çmimi:600.00 L

Furçë biberoni me sfungjer për larjen e shisheve të biberonave
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK045
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Furça me sfungjer NUK mundëson një pastrim të plotë të shisheve dhe kokave të biberonave NUK.
Është shumë praktike, çka do të thotë që e bën larjen e shisheve të biberonave shumë të thjeshtë.
Kombinimi i fijeve të shumta rezistente, me kokën prej sfungjeri e bëjnë këtë furçë zgjedhjen e duhur për një pastrim efikas.

Thahet shpejt.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso