info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Radiance Intimate Cream

Çmimi:7,800.00 L 6,240.00 L -20%

Xhel-krem me efekt zbardhues gradual për zonën intime
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN031
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Radiance Intimate Cream është një xhel-krem, me një teksturë të freskët me veprim zbardhues gradual.

Formuluar posaçërisht për të luftuar plakjen, dobësimin dhe ndryshimet pigmentare të zonës gjenitale të jashtme , zonës vulvo-perineale si dhe zonës së sqetullave.
Ndihmon në rikthimin e tonit dhe pamjes natyrore të lëkurës.
Radiance Intimate Cream është gjithashtu ideal si një produkt plotësues në trajtimin pas nderhurjeve kirurgjikale në zonën gjenitale dhe lindjes.

Indikacionet:
-Në rastet e dobësimit të muskulaturës gjenitale.
-Në rastet e ndryshimeve pigmentare.
-Si produkt plotësues për trajtimet post-kirurgjikale të rinovimit të zonës gjenitale.
-Si produkt plotësues i trajtimeve pas lindjes.

Vendosni kremin dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Përdorimi nuk rekomandohet në lëkurën e dëmtuar

Encapsulated brightening complex, Phytic Acid, Azeloglicine, Bisabolol, Vitamin B3, Vitamin C, Growth Factor Complex 5+, Hyaluronic Acid, Amino Acids, Rosehip Oil, Vitamin B9, Allantoin, Natural Collagen, DMAE, Elastin, Vitamin E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.