info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani 2 Duo Pack (Skin Architect Cream + Vitaflash Ampoules FREE)

Çmimi:8,500.00 L 6,800.00 L -20%

Set anti-rrudhë i përshtatshëm për cdo lëkurë, por i indikuar kryesisht për lëkurë mature (45+)

Stock: S’ka stok

SKU: TKN051

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Paketim festiv, ideal për dhuratë!

Bli kremin & përfito FALAS ampulat!

 

Seti Toskani Duo Pack përmban:

Kremin Toskani Skin Cell Architect, një formulim ndryshe dhe inovativ.
Përmban acidin hialuronik dhe peptide biomimetike të cilat të kombinuara dhe me kolagjenin, elastinën vonojnë procesin e plakjes qelizore, hidratojnë lëkurën dhe pakësojnë rrudhat.

Ampulat Vitaflash kanë një efekt anti-rrudhë të menjëhershëm.
Pakësojnë rrudhat, zbehin njollat dhe e bëjnë lëkurën më uniforme.

Produktet janë të vendosura brenda një kutie, me material miqësor me ambjentin, dhe shumë përdorimëshe.
Brenda paketimit do të gjeni dhe një kartolinë, ku keni mundësinë të shkruani një urim special për të dashurit tuaj.

Toskani Vitaflash Amoules Active Ingredients:
Collagen, Vitamin C, Vegetable Tensor, Mimosa Extract, Elastin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.