info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

rrugët e frymëmarrjes

Showing 1–20 of 31 results

Tussavit shurup

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës
290.00 L437.00 L
Përzgjidhni mundësi

Mucosolvan Junior shurup 15 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 100 ml
369.00 L
Shtoje në shportë

Mucosolvan shurup 30 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 100 ml
397.00 L
Shtoje në shportë

Pulmoserum Toux Seche Adults

Shurup me kodeinë dhe guaiakol, për trajtimin e kollës së thatë dhe irrituese 200 ml
447.00 L
Shtoje në shportë

Herbion Plantain (Gjethe delli) Shurup

Shurup me gjethe delli dhe mëllage për qetësimin e kollës 150 ml
312.00 L
Shtoje në shportë

Toceliv shurup (dekstrometorfan)

Medikament otc që frenon dhe qetëson kollën e thatë 200 ml
678.00 L
Shtoje në shportë

Pulmodexane shurup

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 150 ml
627.00 L
Shtoje në shportë

Muxol 0.3% solucion oral

Shurup me veprim mukolitik për kollë me sekrecione 180 ml
441.00 L
Shtoje në shportë
Diacol FarmaOn

Diacol shurup (dekstrometorfan)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
728.00 L
Shtoje në shportë

Fluifort 2.7 g Granulato (karbocisteinë)

Medikament OTC për kollë me sekrecione Kuti x 10 bustina
706.00 L
Shtoje në shportë

Fluifort 2.7 g/10 ml Sciroppo (karbocisteinë)

Medikament OTC i përshatshëm për t'u përdorur në kollë me sekrecione Kuti x 6 bustina
942.00 L
Shtoje në shportë

Pulmodexane 30 mg (Dextromethorphan hydrobromide)

Medikament OTC që qetëson kollën e thatë Kuti x 12 tableta
516.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn- flavamed tablete

Flavamed 30 mg tablets

Medikament OTC, efikas për qetësimin e kollës me sekrecione Kuti x 20 tableta
220.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Gel Balsamico Profumato

Trudi xhel balsamik i parfumuar për lirimin e rrugëve të frymëmarrjes të bebeve mbi 3 muajsh dhe fëmijëve. 70 ml
1,370.00 L 1,164.50 L -15%
Shtoje në shportë

Guerriero Riboflu Buste

Suplement ushqimor që ndihmon në eleminimin e sekrecioneve bronkiale dhe pakësimin e kollës Kuti x 20 bustina
1,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Shedevoflu Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës 180 ml
1,340.00 L 1,206.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Shedevoflu Buste

Bustina me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës Paketim x 18 bustina
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Bimbi

Shurup me ekstrakte bimësh për qetësimin e kollës së fëmijëve tuaj 200 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Propolinea Hydrovapor Adulti

Spraj efikas në qetësimin e irritimeve të fytit 20 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Propolnac Adulti

Shurup me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për kollën dhe rrugët e frymëmarrjes 150 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping