[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

tabletë e përtypshme

Showing 1–20 of 57 results

Ofertë!
-15%

Now Kids Chewable DHA

Suplement ushqimor me vaj peshku për fëmijë Kuti x 60 kapsula të përtypshme
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis Echinacea Forte Pastilles

Karamele me ekinacea dhe acerola 45 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Denk Ferro Vital Plus

Suplement ushqimor me hekur, acid folik dhe vitaminë C 30 tableta të përtypshme
1,390.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Golapiol C Pastilles

Karamele për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Kuti x 24 karamele
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Garda Sanagol GolaTuss Junior Strawberry Flavour Lozenges

Karamele me propolis dhe trëndafil të egër për fytin, për fëmijë Kuti x 24 karamele
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Golapiol Plus Pastilles

Karamele për fytin me propolis, qumësht dhe mjaltë Kuti x 24 karamele
460.00 L 414.00 L -10%
Shtoje në shportë

DafneFol 400

Acid folik në formën kuatrefolik, për femrat gjatë shtatzënisë dhe jo vetëm Kuti x 90 tableta orodispersibile
3,600.00 L
Shtoje në shportë

Avanso Ferrodol Forte

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 30 tableta të përtypshme
1,980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Multivitamin Softies Strawberry Flavor

Karamele të përtypshme me multivitamina për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Multivitamin Softies Orange Flavor

Karamele të përtypshme me multivitamina për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Omega-3 & Multivitamins Softies

Karamele të përtypshme me multivitamina dhe omega-3 për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze me shije portokalli
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Ultra Vitamin D 1000 UI Gummies

Arushë të përtypshëm me vitaminë D3 Kuti x 50 copë
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë

Olimp Labs Gold-Vit D3 Fast 4000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 në formën e tabletave të tretshme në gojë Kuti x 30 tableta të përtypshme
2,799.90 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 5000 UI Chewable

Tableta të përtypshme të vitaminës D3 Kuti x 120 tableta të përtypshme
2,030.00 L 1,725.50 L -15%
Shtoje në shportë

NeoBianacid Acidita, Reflusso e Problemi Digestivi

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me refluksin, shtim të aciditetit të stomakut dhe probleme me tretjen Kuti x 45 tableta të përtypshme
1,920.00 L
Shtoje në shportë

NeoBianacid Acidita e Reflusso

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me refluksin dhe shtim të aciditetit të stomakut Kuti x 14 tableta të përtypshme
930.00 L
Shtoje në shportë

Ideos tableta të përtypshme

Medikament që siguron sasinë e duhur të kalçiumit dhe vitaminës D3 pë të cilën trupi juaj ka nevojë Kuti x 30 tableta të përtypshme
799.00 L
Shtoje në shportë

Maalox tableta

Tableta të përtypshme që neutralizojnë aciditetin e stomakut Kuti x 40 tableta të përtypshme
388.00 L
Shtoje në shportë

Natecal D3 (calcium, vitamin D3)

Tableta të përtypshme me kalçium dhe vitaminë D3 Kuti x 60 tableta të përtypshme
821.00 L
Shtoje në shportë

Strepsils Mjaltë & Limon karamele

Karamele me shije mjalti dhe limoni, që përdoren si terapi lokale për problemet me fytin Kuti x 24 karamele
486.00 L
Shtoje në shportë