info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Pampers Premium Care 1 (2-5kg)

Çmimi:1,740.00 L 1,566.00 L -10%

Pelena për të porsalindur 2-5 kg

  • Paketim me 41 pelena
  • Paketim me 50 pelena.
  • Paketim me 72 pelena
Spastroje

SKU: PA36V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Action

Formulimi

Mosha

Suitable For

Masa

Paketim me 41 pelena, Paketim me 50 pelena., Paketim me 72 pelena, Paketim me 78 pelena

Pelena të krijuara për të mbrojtur lëkurën delikate të fëmijëve.
Të ideuara me 3 kanale që shërbejnë për të absorbuar lagështirën dhe për ta shpërndarë atë, me qëllim që të mos jetë në kontakt me lëkurën.
Përbëhen nga mikropore të cilat sigurojnë që ajri të hyjë, kurse lagështia të dalë jashtë, duke i dhënë freski në çdo kohë fëmijës.
Në dallim nga pelenat e tjera, janë të pajisura me një indikator i cili ndryshon ngjyrë (nga e verdhë në blu), kur vjen momenti për të ndërruar pelenën.
Të pasura me aloe vera, për të mbrojtur lëkurën delikate nga irritimi.
Pelenat Premium janë shumë të buta dhe ofrojnë mbrojtje që zgjat deri në 12 orë.
Për të parandaluar rrjedhjen, pelenat kanë ngjitëse të forta, por njëkohësisht dhe elastike, për të mos penguar lëvizjet e fëmijës.