info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Aksesorë për mbrojtjen e fëmijëve nga rryma elektrike

Çmimi:500.00 L 450.00 L -10%

Aksesorë që mundësojnë shmangien e kontaktit të fëmijëve me prizat elektrike
Paketim x 4 copë

Stock: S’ka stok

SKU: NUK100
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Masa

4 copë

Prizat elektrike zgjojnë së tepërmi kuriozitetin e fëmijëve tuaj, sidomos kur janë në gjatësinë e tyre.
NUK Socket Stop janë aksesorë të cilët vendosen tek prizat elektrike dhe synojnë të shmangin kontaktin e fëmijës me to.
Vendosen lehtë dhe bllokojnë plotësisht prizën elektrike.

Plotësojnë kushtet e sigurisë të vendosura nga GPSG.
Të përshtatshëm për prizat me energji 230 V.