info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Natursutten Natural Rubber Nipples for Glass Baby Bottles (2-pack)

Çmimi:1,450.00 L 1,305.00 L -10%

Koka ndërruese për biberonat Natursutten
Paketim x 2 copë

  • rrjedhje e ngadaltë
  • rrjedhje e shpejtë
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Masa

rrjedhje e ngadaltë, rrjedhje e shpejtë

Material

Suitable For

Kokat ndërruese për biberonat Natursutten janë përftuar prej gomës natyrale, e cila në dallim me silikonin është më e butë dhe më rezistente ndaj kafshimit.

Kanë për qëllim të krijojnë një ndjesi rehatie, gjatë momentit që foshnjët tuaja ushqehen me qumësht nëpërmjet biberonit.

Kokat ndërruese për biberonat Natursutten janë prodhuar në një fabrikë në Itali, e njohur prej 3 brezash, për prodhimin e produkteve për bebe me gomë natyrale.

Janë të pranishme në dy forma:
-me rrjedhje të ngadaltë;
-me rrjedhje të shpejtë.

Nuk përmbajnë:
-parabene;
-PVC;
-substanca që shkaktojnë alergji;
-substanca që shkaktojnë ndryshime hormonale;
-ngjyrues artificialë;
-zbutës kimikë.

Kujdes!
Para përdorimit të parë, sterilizoni produktin duke e zier në ujë për 5 minuta.
Hiqeni nga uji dhe lëreni të ftohet.
Pastrojeni para çdo përdorimi duke përdorur ujë të ngrohtë dhe larës biberonash.
Asnjëherë mos i pastroni produktet e Natursutten në sterilizues, mikrovalë apo lavastovilje.

natural rubber

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.