info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

biberon ushqimi

Showing 1–20 of 53 results

Chicco Natural Feeling Silicone Teats Medium 2M+

Kokë ndërruese silikoni për shishet Natural Feeling, për bebe 2 muaj+
700.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Well-Being Latex Teats 6 M + Food

Koka ndërruese gomë anti-kolike për bebe 6 muaj + e përshtshmë për ushqime të lëngshme. Paketim 2 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Well-Being Silicone Teats 2 M+ Medium

Koka ndërruese silikon anti-kolike për bebe 2 muaj + me rrjedhje mesatare Paketim 2 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Well-Being Latex Teats Regular 0 M+

Koka ndërruese gomë anti-kolike për bebe 0 muaj + me rrjedhje normale. Paketim 2 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Physio Teat Silicone 4 m+

Koka ndërruese silikoni për fëmijë 4 muaj +
670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Physio Teat Silicone 6 M+

Koka ndërruese silikoni për bebe 6 muaj+. 2 copë
670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Well-Being Feeding Bottle Plastic

Shishe plastike e përshtatshme për bebe 2 muaj + 250 ml
905.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Active Cup 14 M+

Shishe për konsumimin e lëngjeve 266 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE SPORTS BOTTLE 12 M+

Shishe për konsumimin e lëngjeve për bebe 12 muaj +
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE FUN STYLE ORTHODONTIC SOOTHERS 0-6 M

Biberon gënjeshtar silikoni për bebe 0-6 muaj (blu/jeshile)
750.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS CHERRY SOOTHERS 0-6 M

Biberon gënjeshtar gomë, i përshtatshëm për fëmijë 0-6 muaj (e verdhë/blu). Paketim me 2 copë.
400.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS FUNKY FACE SOOTHERS 6-12M

Biberon gënjeshtar me gomë natyrale i përshtatshëm për fëmijë 6-12 muaj ngjyrë ( e kuqe/jeshile)
550.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE FREE FLOW SPORT BOTTLE 12 M +

Shishe për konsumimin e lëngjeve me pipë e përshtatshme për 12 muaj +
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS CHERRY SOOTHERS 0-6 M

Biberonë gënjeshtar prej gome për fëmijë 0-6 muaj (rozë/lejla)
400.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE THICK LIQUID TEATS 6 M+

Paketim me dy koka ndërruese silikoni 6m+ të përshtatshme për shishet model Closer to Nature
700.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Closer To Nature Baby Bottle 0M+

Paketim me dy shishe plastike kundër kolikave me dekor 260ml
1,800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tommee Tippee Closer To Nature Baby Bottle 6M+

Shishe plastike kundër kolikave për foshnje 6 muaj + 340 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Decorated Baby Bottle 0M+

Shishe plastike Closer to Nature kundër kolikave 260ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Advanced Anti-cholic Vari Flow Teats 0M+

Koka ndërruese ushqimi të përshtatshme për shishet Advance Anti-colic për bebe 0 muaj +. Paketim me dy copë.
1,180.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Closer to Nature Glass Bottle 0M+

Shishe qelqi closer to nature kundër kolikave 250ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping