info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lacalut Baby Toothbrush

Çmimi:270.00 L 243.00 L -10%

Furçë dhëmbësh për fëmijë nën 4 vjeç

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Suitable For

,

Furçë dhëmbësh e përshtatshmë për t’u përdorur nga bebet dhe fëmijët nën 4 vjeç.

E pajisur me fije të buta dhe kokë gome, që parandalon mundësinë e dëmtimit të gingivave.
Dizajn i pëlqyeshëm nga fëmijët.

Pastron dhëmbët, parandalon formimin e kariesit dhe pllakave dentare.

Rekomandohet të
përdoret nga bebet dhe fëmijët nën 4 vjeç, me ndihmën e një të rrituri, për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.