info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

furçë dentare

Showing 1–20 of 21 results

Curaprox CS5460 Ortho Toothbrush

Furçë dhëmbësh ultra e butë për aparatura dentale Paketim x 1 furçë
650.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 1 furçë
630.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Soft Toothbrush 1560

Furçë dhëmbësh e butë Paketim x 1 furçë
630.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox CS Surgical Toothbrush

Furçë dhëmbësh specifike për personat që i janë nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
750.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Single Toothbrush CS1006

Furçë dhëmbësh "teke" për pastrimin e plotë të dhëmbëve tuaj Paketim x 1 furçë
650.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Super Soft Toothbrush 3960

Furçë dhëmbësh super e butë Paketim x 1 furçë
630.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Soft Trio Toothbrush 1560

Furçë dhëmbësh e butë Paketim x 3 copë
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460 Trio

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 3 furça
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Super Soft Toothbrush 3960 Trio

Furçë dhëmbësh super e butë Paketim x 3 furça
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Curaprox Smart Toothbrush CS7600

Furçë dhëmbësh për fëmijë mbi 5 vjeç dhe të rritur
630.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Duo Toothbrush CS5460 Martina Hingis

Furçë dhëmbësh ultra e butë Martina Hingis Paketim x 2 furça
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Duo Pop Art Toothbrush CS5460

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 2 furça
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Brush Mint BDC152

Furçë me veprim të dyfishtë me ngjyrë mente Paketim x 1 furçë
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Furcë dhëmbësh për fëmijë

Furcë dhëmbësh për fëmijë mbi 12 muaj
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë

Lacalut White Toothbrush

Furçë dhëmbësh për dhëmbë naturalisht të bardhë
390.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Aktiv Toothpaste + Toothbrush

Pastë dhëmbësh Lacalut Aktiv + furçë dhëmbësh FALAS
420.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Kids Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë mbi 4 vjeç
330.00 L
Shtoje në shportë
higjiena orale- LAcalut furce per femije

Lacalut Baby Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë nën 4 vjeç
270.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Duo Clean Toothbrush

Furçë dhëmbësh me veprim të dyfishtë
300.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Aktiv Toothbrush

Furçë dhëmbësh
380.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso