info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

furcë dentare

Showing 1–20 of 41 results

Curaprox CS5460 Ortho Toothbrush

Furçë dhëmbësh ultra e butë për aparatura dentale Paketim x 1 furçë
650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Classic Toothbrush Medium

Furçë klasike Elgydium me fortësi të mesme Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Classic Toothbrush Soft

Furçë klasike Elgydium e butë Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Whitening Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fortësi mesatare. Linja për zbardhimin e dhëmbëve Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Whitening Medium Toothbrush

Furçë dhëmbësh e butë. Linja për zbardhimin e dhëmbëve Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 1 furçë
630.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Soft Toothbrush 1560

Furçë dhëmbësh e butë Paketim x 1 furçë
630.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox CS Surgical Toothbrush

Furçë dhëmbësh specifike për personat që i janë nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
750.00 L
Shtoje në shportë

Curaprox Single Toothbrush CS1006

Furçë dhëmbësh "teke" për pastrimin e plotë të dhëmbëve tuaj Paketim x 1 furçë
650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Post-Operative Toothbrush 7/100

Furçë dhëmbësh ultra e butë, e përshtatshme për persona që kanë kryer një ndërhyrje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Surgical Toothbrush 15/100

Furçë dhëmbësh shumë e butë, e përshtatshme për persona që kanë kryer një ndërhyrje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Soft Toothbrush 20/100

Furçë dhëmbësh e butë për përdorimi të përditshëm Paketim x 1 furçë
400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë

Curaprox Super Soft Toothbrush 3960

Furçë dhëmbësh super e butë Paketim x 1 furçë
630.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Anti-Plaque Toothbrush Soft

Furçë dhëmbësh që nuk lejon formimin e pllakave bakteriale Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Anti-Plaque Toothbrush Medium

Furçë dhëmbësh që nuk lejon formimin e pllakave bakteriale Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Anti-Plaque Toothbrush Hard

Furçë dhëmbësh që nuk lejon formimin e pllakave bakteriale Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Inter-active Toothbrush Soft

Furçë dhëmbësh e butë Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Inter-active Toothbrush Medium

Furçë dhëmbësh me fortësi të mesme Paketim x 1 furçë
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Kids Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 2-6 vjeç Paketim x 1 furçë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Junior Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 7-12 vjeç Paketim x 1 furçë
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso