info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane Savon Crème Eau de Yuzu

Çmimi:500.00 L 400.00 L -20%

Sapun i ngurtë pastrues për trupin me ekstrakte të ujit Yuzu
100 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Ky sapun kremoz me ekstrakte të ujit Yuzu dhe i pasur me gjalpë Cupuaçu, pastron lëkurën pa e tharë, falë përbërësve ushqyes që ka në përmbajtje.
Aroma e tij nga uji Yuzu, me nota të lëkurës së Yuzu dhe neroli, jep ndjesi të vërtetë freskie pas çdo larjeje.

Përdoreni sapunin në lëkurë të lagur, masazhojeni deri sa të shkumojë e më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm. Ky sapun mund të përdoret edhe për të larë fytyrën.

SODIUM PALMATE. SODIUM PALM KERNELATE. WATER (AQUA). FRAGRANCE (PERFUME). THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER. ALPHA-ISOMETHYL IONONE. BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL. CHROMIUM OXIDE GREENS (CI 77288). CITRAL. GLYCERIN. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). HEXYL CINNAMAL. LIMONENE. LINALOOL. PALM KERNEL ACID. SODIUM CHLORIDE. TETRASODIUM EDTA. TETRASODIUM ETIDRONATE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). TOCOPHEROL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.