[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Java e shëndetit oral 15-20%

Showing 1–20 of 95 results

Ofertë!
-15%

Esi Aloe Fresh Azione Retard Menta Forte – Pastë dhëmbësh

Pastë dhëmbësh me shije mente 100 ml
550.00 L 467.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Orange

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,270.00 L 1,016.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Magneta

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,260.00 L 1,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Yellow

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,270.00 L 1,016.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Travel Set Green

Set udhëtimi CURAPROX për përkujdesjen e higjenës orale.
1,260.00 L 1,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox CS5460 Ortho Toothbrush

Furçë dhëmbësh ultra e butë për aparatura dentale Paketim x 1 furçë
740.00 L 592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 1 furçë
680.00 L 544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox CS Surgical Toothbrush

Furçë dhëmbësh specifike për personat që i janë nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në gojë Paketim x 1 furçë
790.00 L 632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Soft Toothbrush 1560

Furçë dhëmbësh e butë Paketim x 1 furçë
680.00 L 544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Single Toothbrush CS1006

Furçë dhëmbësh "teke" për pastrimin e plotë të dhëmbëve tuaj Paketim x 1 furçë
740.00 L 592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept ADS 220 0.2% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.2% klorheksidinë 200 ml
1,160.00 L 928.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept ADS 212 0.12% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.12% klorheksidinë 200 ml
1,160.00 L 928.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460 Trio

Furçë dhëmbësh ultra e butë Paketim x 3 furça
1,570.00 L 1,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept ADS 712 0.12% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh që përmban 0.12% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 672.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept ADS 205 0.05% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.05% klorheksidinë dhe fluor 200 ml
1,160.00 L 928.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Gingival Gel 1%

Xhel me klorheksidinë për gingiva të irrituara 30 ml
1,050.00 L 840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept ADS 705 0.05% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh që përmban 0.12% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 672.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept ADS 720 0.2% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh me 0.2% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 672.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Smart Toothbrush CS7600

Furçë dhëmbësh për fëmijë mbi 5 vjeç dhe të rritur
680.00 L 544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Teething Ring with Massaging Toothbrush 2 m+

Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë mbi 2 muajsh Paketim x 1 copë
1,360.00 L 1,088.00 L -20%
Shtoje në shportë