info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Ansiophil

Çmimi:1,870.05 L 1,683.05 L -10%

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në gjendjen e humorit dhe mirëqënien mendore
Paketim x 15 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

15 tableta

Suitable For

Ansiophil është një suplement ushqimor që ka për qëllim:
-të përmirësojë humorin;
-të pakësojë ankthin;
-të ofrojë një gjendje relaksi;
-të sigurojë mirëqënien mendore.
Formuluar me një kombinim të ekstrakteve të Grifonias me ekstraktet e Melisës, Protizenin dhe L-teaninën.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë, mundësisht në mëngjes.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Griffonia (Griffonia simplicifolia DC Baill. semen) e.s. tit. 25% 5-HTP, Protizen® (Pollachius virens) estratto idrolizzato di peptidi marini (contiene pesce e i suoi derivati), Melissa (Melissa officinalis folium) e.s. tit. 0.8% acido rosmarinico, L-theanina. Coadiuvanti tecnologici: Cellulosa microcristallina, Metilcellulosa, Idrossipropilmetilcellulosa, Metilidrossietilcellulosa, Silicio biossido, Magnesio stearato. Agenti di rivestimento: Gommalacca, Talco, Glicerolo, biossido di Titanio.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.