info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Youth Lab Brightening Vit-C Hydra-Gel Eye Patches

Çmimi:5,200.00 L 4,160.00 L -20%

Patch (ngjitëse) të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën rreth syve.
Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë syve.
30 palë/60 ngjitëse

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

30 palë/60 ngjitëse

Skin Type

,

Specific For

Përshkrimi

Ngjitëse të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën rreth syve.
Synojnë reduktimin e shenjave të plakjes si: rrathët e errët, rrudhat, linjat e holla dhe ndihmojnë në reduktimin e fryrjes tek sytë.

Ngjitëset hidroxhel funksionojnë në vetëm 20 minuta për të rivendosur një pamje më të shndritshme, më të lëmuar dhe më rinore për sytë e lodhur, që në aplikimin e parë.

Të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.

Testuar dermatologjikisht.
Pa paraben.
Pa gluten.
Të përshtatshme për veganët.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonën poshtë syve, duke përdorur spatulën e përfshirë në paketim.
Lëreni për 20-30 minuta.
Hiqni ngjitësen dhe aplikoni produktin e tepërt me gishta derisa të përthithet plotësisht.
Aplikojeni çdo ditë si trajtim mujor ose sa herë të jetë e nevojshme.
Çdo ngjitëse është vetëm për një përdorim.

Përbërësit

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (5ppm), Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Arbutin, Niacinamide (1.75ppm), Calcium Pantothenate (0.75ppm), Sodium Ascorbyl Phosphate (0.35ppm), Tocopheryl Acetate (0.175ppm), Pyridoxine Hci (0.175ppm), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Ascorbic Acid (0.5ppm), Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Polyglyceryl-10 Laurate, Pentylene Glycol, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Xanthan Gum, Allantoin, Gellan Gum, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Cellulose Gum, Carrageenan, Potassium Chloride, Hydroxyacetophenone, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sodium Polyacrylate, Dipotassium Glycyrrhizate, Calcium Lactate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Ci 77492, Ci 77491

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping