info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Youth Lab Brightening Boom Mask

Çmimi:3,510.00 L 2,808.00 L -20%

Maskë njëpërdorimshe me efekt ndriçues, rivitalizues dhe hidratues.
4 maska

Stock: Ka stok

SKU: YL063
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

4 maska

Skin Type

,

Specific For

Përshkrimi

Maskë njëpërdorimshe me efekt ndriçues, rivitalizues dhe hidratues.
Rivendos tonin e njëtrajtshëm të lëkurës, duke i rikthyer asaj shkëlqimin natyral.

Redukton hiperpigmentimin, si njollat ​​e errëta, zbardhjen e lëkurës dhe shenjat e akneve.
Rrit prodhimin e kolagjenit, ndërsa zbut rrudhat dhe linjat e imëta.

Rihidraton intensivisht duke qetësuar irritimet dhe duke i siguruar lëkurës ndjesinë e komfortit.
E pasur me 12 vitamina dhe acid traneksamik, freskon dhe rigjeneron lëkurën.

E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.

Testuar dermatologjikisht.
Pa paraben.
Pa gluten.
I përshtatshëm për veganët.

Përdorimi

Aplikoni me kujdes maskën në lëkurë të pastër.
Zbutni maskën për të siguruar kontaktin me lëkurën.
Rregulloni konturet e maskës në fytyrë.
Lëreni për 20-30 minuta dhe më pas hiqeni ngadalë nga skajet.

Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Coptis Japonica Root Extract, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Lecithin, Phytosteryl / Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Ceramide Np, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-10 Stearate, Glutathione Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Biotin, Pyridoxine, Folic Acid, Cyanocobalamin, Tocopherol, Thiamine Hcl, Beta-Carotene, Linoleic Acid Riboflavin, Inositol, Hydroxyacetophenone, Acrylates / C10-30 Alkyl, Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Tranexamic Acid, Polyglyceryl-10 Laurate, Arginine, Xanthan Gum, Adenosine, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Disodium Edta, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Fragrance

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping