info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Homme Deodorant Tolerance Optimale

Çmimi:14.82 12.60 -15%

Deodorant në formë spraj, specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: VI199
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Deodorant hipoalergjik me veprim 48 orë dhe 0% alkool, formuluar në trajtë spraj të kompresuar.
Formulë e pastër dhe minimaliste specifike për lëkurë të ndjeshme.
Spraj i kompresuar 100 ml është i barazvlefshëm me një spray 200ml, në numër përdorimesh dhe efikasitet.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Përbërësit

BUTANE
ISOPROPYL PALMITATE
COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL
MAGNESIUM OXIDE
PERFUME / FRAGRANCE