info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48H Anti-Traces Blanches&Jaunes

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant në formë spraj, me veprim 48H, kundër njollave në tekstile. Formuluar për lëkurë sensitive.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: VI209
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

125 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Deodorant hipoalergjik me veprim 48 orë dhe 0% alkool, me veprim freskues formuluar në trajtë spraj.
Formulë e pastër dhe minimaliste specifike për lëkurë të ndjeshme.
Testuar dermatologjikisht.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Përbërësit

ISOBUTANE
DIMETHICONE
ALUMINUM CHLOROHYDRATE
TRIETHYL CITRATE
DIMETHICONOL
ISOPROPYL PALMITATE
PERFUME / FRAGRANCE
PERLITE
STEARALKONIUM BENTONITE