info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bébé Moistuirizing Milk

Çmimi:2,500.00 L 1,875.00 L -25%

Qumësht hidratues për lëkurën delikate të foshnjës. Për fytyrë & trup.
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI087
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

500 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Qumësht hidratues për fytyrën dhe trupin.

Falë ujit termal Uriage dhe glicerinës me veti hidratuese, i rikthen lëkurës ndjesinë e komfortit.
Gjalpi shea dhe gjalpi illipe janë përbërës aktivë ushqyes që nxisin veprimin mbrojtës kundër tharjes së lëkurës.
Kombinimi i aloe vera-s dhe ujit termal Uriage qetëson lëkurën e ndjeshme të foshnjës.

Hipoalergjik.
Jo komedogjen.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

AQUA (WATER) – PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) – HYDROGENATED POLYDECENE – GLYCERIN – CETYL ALCOHOL – DIMETHICONE – POLYSORBATE 60 – SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER – TROMETHAMINE – PARFUM (FRAGRANCE) – ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – CHLORPHENESIN – DIAZOLIDINYL UREA – SODIUM ACRYLATE / SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER – ISOHEXADECANE – TOCOPHERYL ACETATE – POLYSORBATE 80 – SORBITAN OLEATE – ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso