info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bébé Drying Repairing Spray

Çmimi:1,500.00 L 1,125.00 L -25%

Spray qetësues dhe riparues, i cili ndihmon në rikthimin e shpejtë të integritetit dhe rehatisë së lëkurës.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI084
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Spray qetësues dhe riparues për lëkurën delikate të foshnjeve.

Glukonati i bakrit dhe zinkut rregullon florën bakteriale, kurse smectiti thith lagështinë e tepërt.
Qetëson irritimet e shkaktuara nga mikroorganizmat dhe ndihmon në rivendosjen e shpejtë të integritetit dhe rehatisë së lëkurës.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
Teksturë ujore.
Tolerancë e lartë.

Përdorimi

Spruconi disa herë në zonat e interesuara dhe prisni derisa të përthithet plotësisht, pa u fshirë.
Tundeni mirë para përdorimit.
Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – GLYCERIN – 1,2-HEXANEDIOL – BENTONITE – PROPANEDIOL – XANTHAN GUM – COPPER GLUCONATE – SODIUM DEXTRAN SULFATE – MANGANESE GLUCONATE – ZINC GLUCONATE – PHYTOSPHINGOSINE – ASIATICOSIDE – LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT – CITRIC ACID – SODIUM HYDROXIDE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso