info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Baby Care shampoolatte al polline di fiori

Çmimi:750.00 L 637.50 L -15%

Shampo për flokët dhe skalpin delikat të bebeve

Spastroje


SKU: TRU002V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

500 ml, 250 ml

Mosha

, , ,

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Shampo ideale për skalpin sensitiv dhe flokët e bebeve.
Mund të përdoret që nga lindja, falë pranisë së surfaktantëve delikatë që rrjedhin nga vaji i ullirit dhe kokosit.

Formulë e cila nuk shkakton lotim të syve tek bebet.
Prania e fruktozës i bën flokët me shkëlqim dhe të butë.

Përdorimi

Apliko një sasi të vogël në flokë të lagur,masazhoje lehtësisht,më pas shpëlaje me ujë të ngrohtë

Përbërësit

AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, AMMONIUM COCO-SULFATE, POTASSIUM LACTATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM OLIVOYL GLUTAMATE, SODIUM COCOYL/OLIVOYL HYDROLYZED OAT PROTEIN, FRUCTOSYL COCOATE/OLIVATE, FRUCTOSE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, ERYTHRITOL, INULIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, POLLEN EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, GLYCERYL OLEATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PROPANEDIOL, PARFUM, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, BENZOIC ACID, SODIUM BISULFITE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping