info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Toskani Set – Anti- rrudhë & mbrojtje ndaj diellit

Çmimi:17,810.00 L

Bli Matrix repair serum 30 ml + Sun Protection krem 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS

Informacion shtesë

Brand

Skin Type

Toskani Matrix Repair Mesoserum

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Toskani Sun Protection Cream SPF 50

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Toskani Bamboo Hydratonic

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Korrigjo rrudhat & mbro nga dielli me produktet Toskani

 

Bli Matrix repair mesoserum 30 ml dhe Sun protection cream SPF 50 50 ml dhe ne të dhurojmë locionin tonik FALAS 200 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping