info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Xerolact Cleansing Gel

Çmimi:2,280.00 L 1,710.00 L -25%

Xhel delikat pastrues, me pH fiziologjik, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

400 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel delikat , me pH fiziologjik (5.5), i përshtatshëm më së miri për pastrimin e përditshëm të lëkurës së thatë dhe shumë të thatë, të prirur për skuqje, deskuamim, kruarje dhe irritim.
Formula e pasuruar me lakat natriumi, sodium DNA dhe gjalp shea, pastron lëkurën pa dëmtuar filmin hidrolipidik të lëkurës.

Laktati natriumit: veprim hidratues, eksfoliues dhe keratolitik
Sodium DNA: veprim elasticizues
Gjalpi Shea: veprim ushqyes

Pa sapun.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shkumëzojeni. Shpëlajeni mirë dhe thaheni me kujdes.

Përbërësit

Aqua (Water) · Sodium Lauroyl Sarcosinate · Cocamidopropyl Betaine · Disodium Cocoamphodiacetate · Sodium Chloride · PEG-75 Shea Butter Glycerides · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Caprylyl Glycol · PEG-120 Methyl Glucose Dioleate · Lactic Acid · Sodium Lactate · Sodium DNA · Quaternium-80 · Propylene Glycol · Ethylhexylglycerin · Chlorphenesin · Disodium EDTA · Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping