info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Xerolact Stick Labbra

Çmimi:770.00 L 616.00 L -20%

Stick ushqyes për buzët
4.8 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

I formuluar posaçërisht për të shmangur ndjesinë e diskomfortit që vjen nga tharja dhe çarja e buzëve.
Përmban ekstraktet e bimës Schizandra chinensis, që rrit elasticitetin e lëkurës dhe gjalpin karite që i jep veti zbutëse.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, cobalt, mërkur, paladium dhe crom.
Pa ngjyrues, pa konservues, pa derivate të grurit, pa vaselinë ose rrjedhës të saj.
Jo vajor.

Përdorimi

Aplikohet sa herë është e nevojshme.

Përbërësit

Bis-Diglyceryl Polyacyladipate
-2 ● Diisostearyl Malate ● Pentaerythrityl Tetraisostearate ● Cera alba (Beeswax) ● Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax) ● Butyrospermum parkii (Shea) Butter ● Candelilla cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax] ● Aroma (Flavor) ● Ethyl Vanillin ● Schizandra chinensis Fruit Extract ● Tocopheryl Acetate ● Citric Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping