info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Daily Care Rebalancing Soothing Toner

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Tonik me efekt pastrues dhe ngushtues të poreve.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Tonik pa përmbajtje alkooli, specifik për lëkurë normale dhe sensitive.
Përdoret si hapi i parë menjëherë pas pastrimit të lëkurës. Ndihmon në ngushtimin e poreve, duke i bërë më pak të dukshme dhe rifreskon lëkurën dhe zonën e qafës.
Formuluar me ekstrakte vegjetale dhe pantenol.

Pa alkool.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë me ndihmën e një diskete pambuku.
Pa shpëlarje.

Përbërësit

Aqua (Water) • 1,5-Pentanediol • Propylene Glycol • Centaurea cyanus Flower Extract • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Vitis vinifera (Grape) Leaf Extract • Hypericum perforatum Flower/Leaf/Stem Extract • Arnica montana Flower Extract • Aesculus hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract • Hedera helix (Ivy) Extract • Methoxy-PEG-7 Rutinyl Succinate • Sodium PCA • Sodium Lactate • Panthenol • Arginine • PPG-26-Buteth-26 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Polysorbate 20 • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Laureth-23 • Butylene Glycol • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping