info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Intense Gel Serum

Çmimi:4,060.00 L 3,045.00 L -25%

Përkujdesje hidratuese për fytyrën në trajtë serumi, me efekt mbushës dhe mbrojtës kundër ndotjes.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim intensiv hidratues i formuluar si serum, me efekt mbrojtës kundër ndotjes ambjentale dhe efekt mbushës.
Formuluar me acid hialuronik me peshë molekulare të lartë dhe të ulët dhe ekstraktet nga alga e kuqe Chondrus Crispus, me veti të fuqishme antioksiduese.

-Nxit hidratimin intensiv të lëkurës
-Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm mjedisorë (smogu, rrezet UV, ndotja)
-Rrit efektin hidratues të produkteve të tjera Rilastil Aqua
-Qetëson dhe zbut lëkurën.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, në fytyrë dhe qafë të pastër. Shmangni zonën rreth syve. Vazhdoni më pas rutinën me hidratuesin e përshtatshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) • Pentylene Glycol • Glycerin • Chondrus crispus Powder (Carrageenan) • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • C12-13 Pareth-9 • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Arginine • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping