info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Intense 72H Gel-Cream Intensive Moisturizer

Çmimi:3,490.00 L 2,792.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese për fytyrën në trajtë xheli.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Rilastil Aqua Intense 72H aktivizon procesin e hidratimit intensiv të lëkurës deri në 72 orë, duke ruajtur nivelet optimale të lagështisë në lëkurë.
Formuluar me ceramide, acid hialuronik me peshë molekularë të ulët dhe peshë molekulare të lartë dhe hydraboost, i cili përforcon efektet e acidit hialuronik.

– Ruan ekuilibrin e hidratimit dhe lagështisë në lëkurë
– Minimizon ndjesinë e tërheqjes së lëkurës
– Forcon barrierën mbrojtëse
– Parandalon shenjat e dukshme të moshës

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër.
Mund ta përdorni edhe si maskë. Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurë, lereni të veprojë për 5 minuta dhe largoni tepricën me anën e një diskete pambuku.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone • Pentylene Glycol • Butylene Glycol • Glycerin • Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer • Hydrogenated Lecithin • Sodium Hyaluronate • Arginine • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Bacillus/Folic Acid/Soybean Ferment Extract • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Phytosphingosine • Cholesterol • Cyanocobalamin • Dimethicone/- Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Cetyl Dimethicone • Sodium Lauroyl Lactylate • Silica • Isoceteth-10 • Xanthan Gum • Carbomer • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • 1,2-Hexanediol • Disodium EDTA • Sodium Hydroxide • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping