info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Body Mousse

Çmimi:2,780.00 L 1,668.00 L -40%

Përkujdesje hidratuese intensive për trupin në formë shkume.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim me teksturë të lehtë që ka për qëllim të ushqejë lëkurën, ta zbusë, t’i japë shkëlqim dhe të parandalojë dukurinë e plakjes së saj.
Kombinimi i acidit hialuronik me peshë molekulare të madhe me atë me peshë molekulare të vogël, i jep këtij formulimi në trajtë shkume aftësi të ushqejë lëkurën dhe në shtresat më të thella, ndërsa kompleksi Influks SK parandalon humbjen e ujit.
Vaji i nxjerrë nga bima Oenothera i jep lëkurës shkëlqim, kurse gjalpi Shea butësi.
I përshtatshëm për përdorim dhe gjatë shtatzënisë.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të thatë duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water) • PPG-15 Stearyl Ether • Propylene Glycol • Urea • Steareth-2 • Glycerin • Caprylic/Capric Triglyceride • Panthenol • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Dimethicone • Isostearyl Palmitate • Steareth-21 • Olus Oil (Vegetable Oil) • Serica Powder (Silk Powder) • Xylitol • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Sodium Lauroyl Lactylate • Tocopheryl Acetate • Phytosphingosine • Cholesterol • Paraffinum liquidum (Mineral Oil) • Carbomer • Arginine • Lanolin Alcohol • Glycine soja (Soybean) Oil • Xanthan Gum • Imidazolidinyl Urea • Methylparaben • Propylparaben • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • BHA • BHT • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping