info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Power of Nature Mourinol

Çmimi:2,600.00 L 2,340.00 L -10%

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

250 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Shurup me vaj nga mëlçia e merlucit, i përftuar nëpërmjet një proçesi purifikimi që mundëson largimin e toksinave dhe metaleve të rënda.
Teknologjia nëpërmjet të cilës përftohet mundëson një përthithje shumë të mirë.
Përmban sasi të lartë të acideve yndyrore omega-3.

Nuk ka shije ose aromën e rëndë të peshkut, por një shije tepër të pëlqyeshme mangoje dhe pjeshke.
I përshtatshëm për të gjithë familjen.

Nuk përmban:
-gluten;
-laktozë;
-sheqer të shtuar.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nësë ushqeni me gji, nëse jeni shtatzënë apo keni një sëmundje të caktuar.
Nuk përdoret tek fëmijët nën 1 vjeç.
Ky produkt nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë apo kurojë sëmundje.
Të ruhet në një vend të freskët, të thatë dhe i mbrojtur nga drita.

Përdorimi

Rekomandohen dozat e mëposhtme:
-për fëmijët 1-3 vjeç 5ml në ditë;
-për fëmijët mbi 3 vjeç 10ml në ditë;
-për të rriturit 15ml në ditë.
Këshillohet të konsumohet pas ngrënies së ushqimit.

Kujdes
Tundet shishja përpara çdo përdorimi.
Pas hapjes ruhet në frigorifer maksimumi deri në dy muaj.

Përbërësit

EmulOil (maltitol, water, aromas, starch sodium octenyl succinate, mono- and diglycerides of fatty acids, xanthan gum, ascorbic acid, citric acid, DL-alpha-tocopheryl acetate, potassium sorbate, ascorbyl palmitate), cod liver oil, water, riboflavin, cholecalciferol.

The product contains ingredients derived from fish.

Active ingredients Per 5 ml Per 10 ml Per 15 ml
Cod liver oil 1000 mg 2000 mg 3000 mg
DHA 100 mg 200 mg 300 mg
EPA 80 mg 160 mg 240 mg
Vitamin D3 12,5 μg 25μg 37,5μg