info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

PIC Cerotto Classic MIX

Çmimi:225.00 L

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë

Stock: S’ka stok

SKU: PIC004
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Ankerplastë me përmasa të ndryshme, të përshtatshëm për t’u përdorur për çdo lloj plage. Përmbajnë klorheksidinë, e cila ka veti të mbrojë plagën nga infeksionet. Lejon ajrosjen e lëkurës. Në brendësi të paketimit gjeni garza me përmasa: -19x72mm; -25x72mm; -22,5 mm diametër; -16x57mm.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping