info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 11 results

Ofertë!
-10%

Froika Froiplak Gel Oral

Xhel anti-mikrobial për kavitetin oral 40 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë

Eludril Mouthwash

Shpëlarës goje me klorheksidinë dhe klorbutanol 200 ml
850.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Rinse

Shpëlarës goje me klorheksidinë dhe benzidaminë 200 ml
486.00 L
Shtoje në shportë

Cyteal Solution Moussant (klorheksidinë)

Solucion shpëlarës me efekt antiseptik 250 ml
632.00 L
Shtoje në shportë

Andorex Oral Spray

Spraj oral me veti anti-bakteriale Flakon x 30 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Pharmactive Andorex Gargle

Solucion oral për gargarë me veti anti-bakteriale Flakon x 200 ml
420.00 L
Shtoje në shportë

Bepanthen Plus krem (dekspantenol, klorheksidinë)

Krem me veti antiseptike dhe baktericide për përdorim dermik lokal 30 g
534.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Froiplak Plus Mouthwash 0.12%

Shpëlarës goje me veti antiseptike 250 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Cerotto Classic MIX

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
235.00 L 211.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato

Ankerplast antibakterial 5 copë
189.00 L468.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplastë me klorhexidine medium 20 copë
190.00 L 171.00 L -10%
Shtoje në shportë