info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Dry Hair

Çmimi:2,115.00 L 1,903.50 L -10%

Shampo për flokë të thatë me zbokth
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Shampo kremoze 100% natyrale me veprim të dyfishtë:
-pastron dhe hidraton skalpin;
-në sajë të kombinimit të ekstrakteve të drurit të piperit të zi dhe ekstrakteve të sophora japonica vepron kundër zbokthit dhe parandalon rikthimin e tij.
Rigjeneron barrierën mbrojtëse të lëkurës, ushqen flokët dhe u rikthen shkëlqimin e munguar.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, lihet për disa minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në javë për 4 javë.

Përbërësit

SYMPHYTUM OFFICINALE RHIZOME/ROOT EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE. GLYCERIN. POLYACRYLATE-33. SODIUM CHLORIDE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. TRIETHANOLAMINE. GLYCOL DISTEARATE. SUCROSE COCOATE. BUTYLENE GLYCOL. CITRIC ACID. CAPRYLOYL GLYCINE. POLYQUATERNIUM-22. PARFUM / FRAGRANCE. PROPANEDIOL. COCO-GLUCOSIDE. LAURETH-4. GLYCERYL OLEATE. TAMARINDUS INDICA FRUIT EXTRACT. PANTHENOL. COCONUT ACID. TARAKTOGENOS KURZII SEED OIL. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. SODIUM LAUROYL LACTYLATE. SODIUM CAPROYL LACTYLATE. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER. SODIUM SHALE OIL SULFONATE. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. SODIUM PHYTATE. JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD OIL. MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUT OIL. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL. SODIUM BENZOATE. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER. PIPER NIGRUM (PEPPER) FRUIT EXTRACT. MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL. BENZOIC ACID. SOPHORA JAPONICA FLOWER EXTRACT. INGA ALBA BARK EXTRACT. METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE. POTASSIUM SORBATE. METHYLISOTHIAZOLINONE. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. 882A.