info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytopolleine Botanical Scalp Treatment

Çmimi:4,230.00 L 3,595.50 L -15%

Trajtim natyral për skalpin
25ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim 100% natyral i përftuar nga kombinimi i vajrave esencialë, për të normalizuar skalpin.
Përdoret në rastin e skalpit të thatë, të yndyrshëm dhe me zbokth.
Ka veti eksfoliuese dhe pastruese për skalpin.
Ndihmon në rritjen e flokëve të fortë dhe të shëndetshëm.
Pa sulfate.
Pa parabene.
Pa silikon.
Pa gluten.

Përdorimi

Aplikohet në skalp të thatë dhe lihet për rreth 20 minuta. Më pas aplikohet shampoja.

Përbërësit

ZEA MAYS (CORN) GERM OIL. PARFUM / FRAGRANCE. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL. MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUT OIL. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) OIL. CUPRESSUS SEMPERVIRENS LEAF/NUT/STEM OIL. LIMONENE. LINALOOL. CITRAL. BENZYL ALCOHOL. GERANIOL. EUGENOL. CITRONELLOL. 402A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping