info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoneutre Shampoo

Çmimi:1,830.00 L 1,647.00 L -10%

Shampo detoksifikuese
125ml

Stock: Ka stok

SKU: 002469
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Shampo detoksifikuese që pastron papastërtitë nga flokët tuaj, pa i dëmtuar ata.
E pasur me vajin esencial të eukaliptit kjo shampo pastron, freskon dhe stimulon skalpin pa ndikuar te hidratimi i flokut.
E nevojshme për të larguar smogun, tymin e duhanit, mineralet e pranishme në ujë dhe papastërtitë e tjera që dobësojnë flokët.
E përshtatshme për çdo lloj floku.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret 1 herë në javë.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAURETH SULFATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. PROPYLENE GLYCOL. EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL. GLYCOL DISTEARATE. SODIUM COCOYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. DISODIUM UNDECYLENAMIDO MEA-SULFOSUCCINATE. HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT. HYPERICUM PERFORATUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT. CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT. ALLIUM SATIVUM (GARLIC) BULB EXTRACT. COCHLEARIA ARMORACIA (HORSERADISH) ROOT EXTRACT. FERULA ASSA FOETIDA ROOT EXTRACT. CI 75810 / CHLOROPHYLLIN-COPPER COMPLEX. COCONUT ACID. COCO-GLUCOSIDE. SODIUM CHLORIDE. GLYCERIN. GLYCERYL LAURATE. LAURETH-4. POLYACRYLATE-33. TRIETHANOLAMINE. CITRIC ACID. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER. METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE. BENZOIC ACID. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. METHYLISOTHIAZOLINONE. LIMONENE. 457Z.