info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Shampoo

Çmimi:1,900.00 L 1,710.00 L -10%

Shampo për flokë të lyer
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Flokët e sapolyer kanë një shkëlqim të veçantë.
Me larjen e flokut ngjyra fillon të zbehet dhe po ashtu shkëlqimi.
Për këtë arsye u formulua një shampo pa sulfate, që ruan ngjyrën e flokëve tuaj.
Ekstraktet e bimës eldeëeiss, në sajë të vetive antioksiduese mbrojnë dhe zbusin flokët tuaj.
Ekstraktet e mollës së kuqe, mbrojnë flokun nga faktorët e jashtëm dëmtues, forcojnë fijen e flokut dhe ruajnë ngjyrën e tij.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet më ujë të bollshëm.

Përbërësit

HIBISCUS SABDARIFFA FLOWER EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. GLYCERIN. PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER. COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE. PEG-2 DIMEADOWFOAMAMIDOETHYLMONIUM METHOSULFATE. SODIUM CHLORIDE. PHENOXYETHANOL. PEG-15 COCOPOLYAMINE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. SUCROSE COCOATE. PARFUM / FRAGRANCE. CITRIC ACID. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. HEXYLENE GLYCOL. PYRUS MALUS (APPLE) FLOWER WATER. COCONUT ACID. PANTHENOL. PHOSPHOLIPIDS. TETRASODIUM EDTA. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. LEONTOPODIUM ALPINUM EXTRACT. SODIUM BENZOATE. ORYZA SATIVA (RICE) SEED PROTEIN. HYDROXYCITRONELLAL. PHYTIC ACID. POTASSIUM SORBATE. GLYCOLIPIDS. MALUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT. ORYZA SATIVA (RICE) EXTRACT. GLUCONOLACTONE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLS. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. 1288A.