info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytomillesime Cleansing Care Cream

Çmimi:2,250.00 L 2,025.00 L -10%

Krem pastrues për flokë të lyer
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, , ,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim pastrues që ruan ngjyrën e flokëve të lyer.
Krem jo shkumues, që në sajë të ekstrakteve të bimës saponaria pastron skalpin dhe flokët tuaj.
Ekstraktet e mollës së kuqe formojnë një shtresë mbrojtëse rreth fijes së flokut, duke parandaluar zbehjen e ngjyrës, ndërsa ekstraktet e tjera bimore në sajë të vetive antioksiduese i japin flokut butësi.

Përdorimi

Për një përkujdesje intensive aplikohet kremi në flokë të thatë, masazhohet që të përhapet në skalp dhe në të gjithë gjatësinë e flokut, lihet 2-5 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Për një përkujdesje të shpejtë aplikohet në flokë të njomë, masazhohe për 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. INULIN. DECYL GLUCOSIDE. LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL. GLYCERIN. HYDROXYETHYLCELLULOSE. CITRIC ACID. PARFUM / FRAGRANCE. XANTHAN GUM. CETYL ALCOHOL. HYDROLYZED PEA PROTEIN. SODIUM BENZOATE. CETYL STEARATE. ISOSTEARYL ISOSTEARATE. POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. STEARIC ACID. TETRASODIUM EDTA. LEONTOPODIUM ALPINUM EXTRACT. TOCOPHEROL. PHENOXYETHANOL. POTASSIUM SORBATE. ORYZA SATIVA (RICE) SEED PROTEIN. MALUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. PHYTIC ACID. ORYZA SATIVA (RICE) EXTRACT. GLUCONOLACTONE. 1310B.