info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytojoba Moisturizing Care Gel

Çmimi:2,980.00 L 2,533.00 L -15%

Xhel hidratues për flokë të thatë.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY082
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel hidratues i përshtatshëm për flokë të thatë.
Xheli formon një shtresë mbrojtëse në sipërfaqen e flokëve dhe lëshon përbërës aktivë hidratues.
Tekstura e freskët dhe e butë, me qumësht Jojoba, zbut flokun duke e bërë stilimin e tyre më të lehtë.

96% përbërës natyralë.
Pa silikon.
Pa alkool.
Pa MCIT.
Pa MIT.
Pa paraben.
Pa sulfate.

Përdorimi

Mund të aplikohet në rrënjë dhe në majat e flokëve në çdo moment të ditës.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES. CAPRYLYL GLYCOL. LECITHIN. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. PARFUM / FRAGRANCE. CAESALPINIA SPINOSA GUM. GLYCERIN. TREHALOSE. UREA. CHLORPHENESIN. HYDROLYZED PEA PROTEIN. MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) FLOWER EXTRACT. PENTYLENE GLYCOL. SERINE. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL. CITRIC ACID. TOCOPHEROL. SODIUM HYALURONATE. ALGIN. DISODIUM PHOSPHATE. GLYCERYL POLYACRYLATE. PHENOXYETHANOL. PULLULAN. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. POTASSIUM SORBATE. PROPANEDIOL. POTASSIUM PHOSPHATE. GLYCERYL CAPRYLATE. GLYCERYL UNDECYLENATE. PHOSPHOLIPIDS. XANTHAN GUM. COUMARIN.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping