info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoelixir Intense Nourishing Shampoo Ultra Dry Hair

Çmimi:2,260.00 L 2,034.00 L -10%

Shampo për flokë shumë të thatë
200ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY024
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Shampo shkumuese, e cila në sajë të kombinimit të dyllit që vjen nga lulja e narcisit me vajin macadamia, pastron skalpin dhe ushqen flokët shumë të thatë.
Me vetëm disa aplikime flokët rifitojnë butësinë dhe shkëlqimin e munguar.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. GLYCERIN. CITRIC ACID. SODIUM CHLORIDE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. HYDROLYZED PEA PROTEIN. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL. MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL. NARCISSUS POETICUS FLOWER WAX. POLYQUATERNIUM-22. POLYACRYLATE-33. PARFUM / FRAGRANCE. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. LAURYL PYRROLIDONE. PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE. PROPYLENE GLYCOL. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. COCONUT ACID. TRIETHANOLAMINE. SODIUM BENZOATE. PANTHENOL. SODIUM SALICYLATE. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER. POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE. CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL. POLYSORBATE 60. PHENOXYETHANOL. MYRISTIC ACID. PALMITIC ACID. STEARIC ACID. POTASSIUM SORBATE. BENZYL ALCOHOL. BENZOIC ACID. TRITICUM VULGARE (WHEAT) FLOUR LIPIDS. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. 1237Z.