info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Pharmaceris S Sun Protect Moisturizing & Protective Body Lotion SPF 50+

Çmimi:2,690.00 L 1,345.00 L -50%

Locion për trupin me faktor mbrojtës.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHARM074
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Locion për trupin me faktor mbrojtës kundër rrezatimit UVA dhe UVB.
Siguron mbi 98% mbrojtje efektive dhe minimizon rrezikun e hiperpigmentimit dhe djegies nga dielli.
Hidraton dhe ushqen thellësisht lëkurën, duke formuar një barrierë mbrojtëse.
Vitamina E përshpejton procesin e riparimit të epidermës dhe mbron lëkurën nga fotoplakja.
Allantoina qetëson dhe lehtëson irritimet që vijnë si pasojë e ekspozimit në diell.

Rezistent ndaj ujit.
Përthithet shpejt dhe nuk lë film të yndyrshëm në lëkurë.
Tolerancë e lartë dhe efikasitet i testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni locionin në trup 20-30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikoni çdo 2 orë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping