info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Splashers 4-5

Çmimi:750.00 L

Pelena që nuk bymehen nga uji, për fëmijë me peshë 9-15kg.
Paketim me 11 pelena.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

,

Mosha

, ,

Përshkrimi

Për t’iu ofruar sa më shumë komoditet ju dhe fëmijës suaj, gjatë periudhës së plazhit u krijuan pelenat Pampers splashers.
Nuk bymehen nga uji si pelenat e tjera dhe qëndrojnë puthitur me trupin, me qëllim që të mos ketë rrjedhje.
Në formë mbathjesh e me dizenjo argëtuese, për t’iu ngjasuar rrobave të banjës.
Pa aromatizues.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping