info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Palmer’s Coconut Oil Body Cream

Çmimi:1,170.00 L

Krem hidratues për trupin
125 g

Stock: Ka stok

SKU: PALM45
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

125 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Palmer’s Coconut Oil Formula përmban vaj kokosi nga burime të sigurta dhe vaj monoi.
Këto substanca natyrale të papërpunuara hidratojnë në thellësi lëkurën tuaj.

Nuk përmban:
– parabene;
– ftalate;
– vajra minerale;
– gluten;
– sulfate;
– ngjyrues.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping