info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Crème Fraîche de Beauté Hydratante 48h Normal Skin

Çmimi:4,200.00 L 3,570.00 L -15%

Krem hidratant 48 orësh me efekt anti-ndotje për lëkurë normale dhe të dehidratuar
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Ky krem hidratues me qumësht bimësh dhe ekstrakt alga deti hidraton lëkurën për 48 orë , qetëson dhe e mbron atë nga ndotja. Lëkura është e freskët, e butë dhe e qetë gjatë gjithë ditës.

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore:
– Qumësht bimësh
– Ekstrakt algash të teknologjisë së lartë *
– Luler e bajames së bardhë
– Allantoinë
– Pluhur Orizi

Teksturë e lehtë dhe jo e yndyrshme me një prekje të butë .

96.3% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Përdorimi

Aplikoni kremin hidratues në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, në fytyrë dhe qafë.
Ideal pas serumit hidratues dhe mund të përdoret si bazë make up-i.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DICAPRYLYL ETHER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, XYLITYLGLUCOSIDE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE, LAURYL LAURATE, SILICA, ANHYDROXYLITOL, TOCOPHEROL, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, PHENOXYETHANOL, XYLITOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROGENATED LECITHIN, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DEHYDROACETIC ACID, ALLANTOIN, SODIUM GLUCONATE, LECITHIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CITRIC ACID, SODIUM CARRAGEENAN, SCLEROTIUM GUM, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, CAPRYLOYL GLYCINE, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FLOWER EXTRACT, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) FLOWER EXTRACT, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT, PISUM SATIVUM (PEA) EXTRACT, DISODIUM EDTA, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, MARIS SAL/SEA SALT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) FRUIT EXTRACT, ROBINIA PSEUDOACACIA FLOWER EXTRACT, COCOS NUCIFERA (COCONUT) FRUIT EXTRACT, LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE [N3601/B].