info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Termometer uji

Çmimi:600.00 L

Termometer i përshtatshëm për matjen e temperaturës së ujit, para dhe gjatë larjes së bebit

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 copë

Material

Mosha

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Termometer i pershtatshem për të matur temperaturën e ujit, përpara dhe gjatë larjes së bebit.
Termometri i ujit është i mbushur me një lëng matës natyral, plotësisht i padëmshëm që bazohet në vajin e kanolës.
Tregon temperaturën ideale të ujit për larje (37 gradë celcius).

I disponueshëm në tre ngjyra:
-rozë;
-blu;
-gri.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso