info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

termometër

Showing all 13 results

Nuvita Digital thermometer with soother (2010)

Termometër në formë biberoni për matjen e temperaturës nga 0 muaj
1,090.00 L
Shtoje në shportë

Reer Hygrotemp 2 in 1 Digital Hygrometer and Thermometer

Matës lagështie dhe temperature për ambjentin
4,125.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Infrared Ear Thermometer

Termometër elektronik për matjen e temperaturës në vesh
8,000.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Thermometer Mercury-Free

Termomtër ekologjik pa mërkur
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Digibaby 3 in 1 Thermometer

Termometër digital për matjen e temperaturës në rrugë rekatle,orale dhe në sqetull.
1,380.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Ear Thermometer

Termometër dixhital për matjen e temperaturës në vesh
7,510.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Digital Bath and Bedroom Thermometer

Termometër dixhital për temperaturën e ambientit dhe të ujit të banjës
3,084.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

BEURER INSTANT THERMOMETER (MONKEY)

Termometër dixhital për matjen e temperaturë së trupit me dizenjo majmuni
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë

NUK Termometer uji

Termometer i përshtatshëm për matjen e temperaturës së ujit, para dhe gjatë larjes së bebit
600.00 L
Shtoje në shportë

Omron Probe Covers for Omron Thermometers

Veshje mbrojtëse për termometrat elektronike Omron Paketim x 40 copë
980.00 L
Shtoje në shportë

iHealth PT3 Non-contact Infrared Forehead Thermometer

Termometër elektronik balli pa kontakt
9,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC ThermoEasy Termometro Infrarosso

Termometer balli me kontakt
4,550.00 L
Shtoje në shportë

Omron Gentle Temp 521 Infrared Ear Thermometer 3 in 1

Termometer elektronik veshi.
6,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare