info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe qelqi

Çmimi:900.00 L

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh
240 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

240 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Shishet qelqi “My love” janë të thjeshta në design, transparente dhe elegante.

Karakteristikat:
• Shishe me perimetër të hollë për mbajtje të sigurt dhe praktike;
• Grykë tepër e gjerë për mbushje dhe pastrim të lehtë;
• Material i përbërë nga qelq borosilikat, me cilësi të lartë dhe rezistent;
• Kokë ushqyese silikoni e butë dhe fleksibël;
• Sistem Anti-Kolik i përmirësuar.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso